Medycyna Estetyczna

W Beauty Lab Clinic korzystamy z innowacyjnych osiągnięć medycyny i kosmetologi estetycznej. Zajmujemy się redukcją przebarwień, zmian naczyniowych, rozstępów, blizn, zmarszczek i bruzd. Proponujemy także zabiegi modelujące sylwetkę oraz usuwające cellulit.

W ramach świadczonych usług można skorzystać u nas z szerokiej gamy metod celujących w różne problemy.

Medycyna Estetyczna

W Beauty Lab Clinic korzystamy z innowacyjnych metod medycyny estetycznej. Zajmujemy się redukcją lub usuwaniem przebarwień, zmian naczyniowych, rozstępów, blizn, zmarszczek i bruzd. Proponujemy także zabiegi modelujące sylwetkę oraz usuwające cellulit.

W ramach świadczonych przez nas usług można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów oraz metod.

Mezoterapia igłowa

Jedną z metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej jest mezoterapia igłowa, która cieszy się ogromną popularnością. To skuteczny sposób na odżywienie skóry oraz zapobieganie procesom jej starzenia. Wskazaniami do skorzystania z tego zabiegu jest starzenie się skóry, występowanie drobnych zmarszczek, cellulit, rozstępy, blizny, cienie pod oczami, sucha lub tłusta skóra, a także rozszerzone pory.

Za pomocą strzykawki z igłą wykonuje się zastrzyki zawierające substancje odżywcze. W koktajlach do mezoterapii igłowej mogą znajdować się różnego rodzaju witaminy, koenzymy, kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, biotyna, l-karnityna i wiele innych. Skład i stężenie różni się w zależności od obszaru zastosowania oraz zdiagnozowanego problemu. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest specjalistyczna konsultacja.

Za pomocą mezoterapii igłowej można skutecznie nawilżyć skórę, bo wprowadza się do niej składniki odżywcze głębiej i precyzyjniej.

Części, do których wprowadza się koktajle mezoterapii igłowej to między innymi:

 • twarz,
 • okolice oczu,
 • szyja,
 • brzuch,
 • uda.

W zależności od indywidualnych potrzeb wykonuje się ją również na innych obszarach ciała. Po serii zabiegów zauważasz poprawę jędrności, nawilżenia oraz napięcia swojej skóry. Drobne zmarszczki znikają, a skóra jest wygładzona i odżywiona. Mezoterapia igłowa to podstawowy element nowoczesnej pielęgnacji skóry. Korzystając z tych możliwości, inwestujesz w promienną, głęboko nawilżoną i napiętą skórę.

NICI PDO

PDO – Polidioksanol, to silne syntetyczne włókno składające się z jednego lub dwóch skręconych włókien, które po pewnym czasie rozpuszcza się w tkankach. Stymuluje ono produkcję kolagenu i produkcję elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna, bardziej napięta i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co daje efekt zbliżony do liftingu. Nici liftingujące PDO są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Po 10-14 dniach po zabiegu rozpoczyna się proces syntezy naturalnego kolagenu i elastyny i trwa przez cały okres utrzymywania się nici tj. 180-240 dni. W efekcie otrzymujemy odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów, rozjaśnienie skóry, lifting skóry. Rezultaty utrzymują się do 2 lat. 

Do zalet zbiegu możemy zaliczyć jego bezpieczeństwo, natychmiastowe efekty, wysoką skuteczność, brak nacięć i blizn, całkowita wchłanialność nici, brak ich widoczności oraz wyczuwalności. 

Wskazaniami do zabiegu są pionowe i poziome  zmarszczki na czole; obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi; „worki” pod oczami; opadające, pomarszczone policzki; wyraźny fałd nosowo-wargowy; fałd podbródkowy. 

Lipoliza iniekcyjna

Nieinwazyjną metodą usuwania tłuszczu z określonych partii ciała jest lipoliza iniekcyjna. Stała się alternatywą dla tradycyjnej liposukcji i na dobre zagościła w świecie medycyny estetycznej. W ramach tego działania, za pośrednictwem cienkiej igły wstrzykuje się w skórę mieszaninę dwóch substancji powodujących rozpuszczanie się komórek tłuszczowych.

W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji lipoliza iniekcyjna nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a po jej wykonaniu nie występują zniekształcenia na skórze. Efekty stosowania tej metody usuwania tłuszczu i modelowania sylwetki są natomiast widoczne natychmiast.

Dzięki lipolizie iniekcyjnej możliwe jest między innymi:

 • usunięcie nadmiernego tłuszczu z wybranych partii ciała (np. podbródek, biodra, plecy),
 • pozbycie się cellulitu,
 • modelowanie sylwetki (np. wyszczuplenie ud czy brzucha),
 • usunięcie tzw. podwójnego podbródka,
 • redukcja opuchlizny pod oczami.

Lipoliza iniekcyjna jest dobrym sposobem na usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej w miejscach, w których nie można jej zredukować za pomocą diety lub ćwiczeń. Przez zastosowanie w tym zabiegu stosunkowo cienkich igieł, jest on dobrze znoszony przez Pacjentów. Częstotliwość zabiegów jest dobierana indywidualnie, a najlepsze efekty można dostrzec już po 3 sesjach.

Jeśli marzysz o idealnie wymodelowanej sylwetce, skutecznej redukcji cellulitu oraz poprawie wyglądu zewnętrznego, lipoliza iniekcyjna jest idealna właśnie dla Ciebie!

Toksyna botulinowa (Botoks)

Marzysz o tym, żeby przywrócić dawny blask swojej skórze i wygładzić zmarszczki? Znajdujesz się w odpowiednim miejscu!

Toksyna botulinowa, powszechnie znana pod nazwą botox, jest substancją wykorzystywaną do wygładzenia zmarszczek mimicznych.  Zastosowanie tej metody w medycynie estetycznej stało się alternatywą dla różnego rodzaju operacji plastycznych.

Dla bezpieczeństwa każdego Pacjenta, iniekcję z toksyny botulinowej poprzedza specjalistyczna konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Dopasowuje się wówczas odpowiednią dawkę na potrzeby konkretnej osoby.

Z pomocą botoxu możliwe jest wygładzenie:

 • kurzych łapek,
 • opadających kącików ust,
 • zmarszczek poziomych i pionowych czoła,
 • zmarszczek na szyi i dekolcie.

Wstrzykiwanie botoxu trwa zaledwie kilkanaście minut, a zabieg jest prawie bezbolesny – towarzyszy mu uczucie lekkiego ukłucia. Roztwór toksyny botulinowej wprowadza się do mięśnia za pomocą cienkiej igły. Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie, które ustępuje najpóźniej po godzinie od wykonanego wkłucia. W ciągu tygodnia od zabiegu należy unikać korzystania z solarium i sauny. Pierwsze efekty są widoczne od 2 do 14 dni po wykonanym zabiegu i trwają od 3 do 6 miesięcy. Z każdym zabiegiem trwałość efektów wydłuża się.

Szerokie zastosowanie botoksu w medycynie i jego rewolucyjne odkrycie w dermatologii estetycznej dało szansę na skuteczne wygładzenie zmarszczek bez konieczności poddawania się operacjom z zakresu chirurgii plastycznej. To szansa na odzyskanie zdrowo wyglądającej, promiennej i gładkiej skóry.

Kwas hialuronowy

Powszechnie nazywany “eliksirem młodości” kwas hialuronowy (ang. HA – hyaluronic acid) jest substancją naturalną występującą w organizmie. Jedną z jego podstawowych funkcji jest utrzymywanie właściwego poziomu elastyny oraz kolagenu, które odpowiadają za jędrność, sprężystość i elastyczność skóry.

Po 25. roku życia proces produkcji kwasu hialuronowego w organizmie automatycznie się zmniejsza. Przez degenerację tkanek i niedobory tej substancji można dostarczyć substancję od zewnątrz i zapobiegać dzięki temu procesom starzenia się skóry. Właściwości higroskopijne tej substancji pomagają w efektywnym nawilżeniu skóry i zapobiegają utracie wody z jej powierzchni.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego służy do:

 • wypełniania i wygładzania zmarszczek,
 • ujędrniania oraz nawilżenia skóry,
 • powiększania warg,
 • korekty wybranych obszarów ciała.

Wprowadzenie kwasu hialuronowego polega na wstrzyknięciu w naskórek preparatów zawierających ten składnik – tego typu substancje mają postać plastycznego żelu, który po wprowadzeniu pod skórę wypełnia zmarszczkę. Zabieg trwa od 30 do 90 minut oraz wymaga miejscowego znieczulenia. Przez to, że kwas hialuronowy rozkłada się naturalnie w organizmie, efekty zabiegu mogą utrzymywać się od około 6 do 12 miesięcy.

Efektem jest poprawa objętości oraz nawilżenie skóry. Substancję wykorzystuje się nie tylko do wygładzenia zmarszczek, ale również do spłycania różnego rodzaju blizn. To wyjątkowe rozwiązania dla wszystkich, którzy marzą o pięknej, gładkiej i odpowiednio nawilżonej skórze twarzy.

Kontakt

Beauty Lab Clinic
al. Niepodległości 37A
05-600 Grójec

tel. 697 336 356
mail: biuro@beautylabclinic.pl

Kontakt

Beauty Lab Clinic
al. Niepodległości 37A
05-600 Grójec

tel. 697 336 356
mail: biuro@beautylabclinic.pl