Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!            

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna ma na celu profilaktykę starzenia się oraz przywrócenie zdrowego i naturalnego wyglądu. Oferując nasze zabiegi, korzystamy z innowacyjnych osiągnięć medycyny i kosmetologii estetycznej. Zajmujemy się redukcją przebarwień, zmian naczyniowych, rozstępów, blizn, zmarszczek i bruzd. Proponujemy także zabiegi modelujące sylwetkę oraz usuwające cellulit.

W ramach świadczonych przez nas usług możecie skorzystać z szerokiej gamy metod mających na celu rozwiązania różnych problemów natury kosmetycznej i estetycznej. Oferujemy zabiegi z użyciem mezoterapii igłowej, Nici PDO i PLLA, stymulatorów tkankowych, botoksu i kwasu hialuronowego.

Mezoterapia igłowa

zabieg mezoterapi

Nici PDO i PLLA

kobieta podczas zabiegu

Stymulatory tkankowe

zabieg na twarz

Toksyna botulinowa (Botoks) i Kwas hialuronowy

Zabieg na brzuch

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Od początku istnienia kliniki naszym celem jest przywrócenie klientom dobrego, młodego i zdrowego wyglądu skóry. Przeciwdziałamy starzeniu się skóry, choć z naszego punktu widzenia medycyna estetyczna to nie tylko metoda na to, aby poprawić wygląd, sposób radzenia sobie z defektami takimi jak brak jędrności, cienie pod oczami, zmarszczki czy ziemista cera, ale też możliwość relaksu i poprawy samopoczucia.