O nas

Witaj w klinice medycyny i kosmetologii estetycznej Beauty LAB Clinic!

Jesteśmy doświadczonym, profesjonalnym zespołem specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o piękno i zdrowie Twojej skóry. Nasz cel to zapewnienie kompleksowej pielęgnacji z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawsze stawiamy na jakość, dlatego technologię, które wykorzystujemy to technologię tylko i wyłącznie selektywne, premium, a wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy indywidualne i holistyczne podejście terapeutyczne, otaczając ich należytą opieką i przyjazną atmosferą, aby czuli, że miejsce które tworzymy istnieje z potrzeby niesienia im pomocy na najwyższym poziomie.

Nasz zespół

Nicola Chrzanowska

Nicola Chrzanowska kosmetolog, aktualnie studentka medycyny na kierunku lekarskim. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W tych dziedzinach odbywa liczne szkolenia i bierze udział w konferencjach. Jej pasją jest makijaż, w tym również makijaż permanentny.

Angelika Lepa

Agata Kowalczyk

Agata Kowalczyk – kosmetolog Specjalizuje się w terapiach na twarz i ciało z wykorzystaniem technologii. Stale poszerza swoją wiedzę w tym kierunku. Ceni holistyczne podejście do terapii ciała i twarzy i na to stawia nacisk podczas przeprowadzanych konsultacji.

Olena Syrotenko 

Olena Syrotenko – stylistka paznokci. Jej pasją jest podologia. Z tą dziedziną wiąże dalszą ścieżkę rozwoju

Ania Szewczyk

Opinie naszych klientek

Gosia

Było to wspaniałe doświadczenie – atmosfera była bardzo relaksująca i przyjemna, a personel był niezwykle uprzejmy i kompetentny. Profesjonalne podejście do moich potrzeb i uwag było bardzo cenione, a efekty końcowe były dokładnie tym, czego oczekiwałam. Gorąco polecam ten salon każdej kobiecie, która szuka wyjątkowego doświadczenia urody i relaksu.

Marta

Atmosfera w salonie była naprawdę wyjątkowa – czułam się jak w oazie spokoju i relaksu. Personel był nie tylko profesjonalny, ale również bardzo sympatyczny i otwarty na moje potrzeby. Byli w stanie doradzić mi odpowiednie zabiegi i produkty, aby uzyskać najlepsze efekty. Po wizycie w salonie czułam się odprężona i zrelaksowana, a moja skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Polecam ten salon wszystkim kobietom, które chcą odetchnąć od codziennej rutyny i poczuć się piękne i zrelaksowane.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami po przez numer telefonu oraz adres email podany poniżej. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i udzieli pomocy w razie potrzeby. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku.

tel. 697 336 356
mail: biuro@beautylabclinic.pl

Beauty Lab Clinic
al. Niepodległości 37A
05-600 Grójec

Kontakt

Beauty Lab Clinic
al. Niepodległości 37A
05-600 Grójec

tel. 697 336 356
mail: biuro@beautylabclinic.pl

Kontakt

Beauty Lab Clinic
al. Niepodległości 37A
05-600 Grójec

tel. 697 336 356
mail: biuro@beautylabclinic.pl